Hayvan Mezarlığı Türkçe dublaj izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
6,5 IMDB Puanı 866 Görüntülenme

Hayvan Mezarlığı Türkçe dublaj izle

Boston'daki şehir yaşamlarından kırsal kesime taşınma kararı alan bir ailenin minik bir oğlu ve kızları vardır. Oğullarını bir kaza sonucu kaybeden çiftin yaşadığı travmanın ardından kedileri de ölmüş ve evlerinin yakınındaki gizemli bir mezarlığa gömülmüştür. Gömülmesinin ardından kedileri yaşama geri döner. Gizemli mezarlığın sırrını artık Creed çifti de öğrenmiştir. Gömülen her şeyi bedenen hayata döndüren bu mezarlığı, oğullarını geri getirmesi için de kullanma kararı alan Louis, Gage'i gerçekten geri getirebilecek midir? Bir yandan oğullarının tuhaf geri dönüşüyle sarsılan çift, diğer yandan geçmişleriyle yüzleşmek zorunda kalır.
fragman rapid

Su aygırı mı? Evet, babamın gözleri biraz bozuktu da. Gerçek ejderhalar yarım ejderin hiçbir şeye yaramayacağını söylüyorlar. Bazen haklı olduklarını düşünüyorum. Kendi ateşimi(yanardağ) bile yakamıyorum! Bakalım! Makinistler ateş yakma Hayvan Mezarlığı oyuncuları işinde ustadır. Tabii, neden olmasın. Ama eğer bana numara yapıyorsanız Ben…Ben…Neyse, boş verin Fırın işte orada. Ben nepomuk bu arada. Burası çok hoş Nepomuk. Bunu söylemen büyük kibarlık. Yatağın nerede? Kömür yatağında uyumayı tercih ediyorum. Öyle olunca her sabah kirlenmekten korkmuyorum. İnsanlar kendilerini yıkar, biz ise tam tersi,anladınız mı? Hayır? Umarım ne yaptığınızı biliyorsunuzdur. Yaaaaniii? Oh, kulağa Hayvan Mezarlığı indir hiç hoş gelmiyor.

Sıkıntıyı görüyorum. Sıkıntı mı? Havalandırma tıkanmış. -Havalandırma mı? Bana aletlerimi getir. O seste neydi? Her zaman zor işler beni mi bulur? Sakın bir şeyleri kırma Tamir edebildin mi? Şimdi düzeldi. Havalandırmanız kapalıymış. Bundan dolayı baca tıkanmış. Yanlış olan ne idi?? Demek kusuru vardı? Oh! Volkanım yeniden tütüyor! Çok teşekkür ederim! Bana yardım ettiniz. Bir dileğiniz var mı? Her ne olursa? Çok küçük bitane lava? Eminim iyi olurdu. Emma için biraz kömür verirsen çok memnun oluruz. Kömür? Çekinmeyin, fazlasıyla var. Nepomuk, Ejder şehrine gitmemiz lazım. Oraya nasıl gidebileceğimizi söyler misin? Bir haine mi benziyorum? Hayır, bu imkansız, size gizli girişten bahsetmemeliyim. Biz ejderhalar bunu yapmamalıyız! Ama düşününce bana yardım ettiniz.. Evet, bu Sorrowlandda ki yarı ejderhalar için çok önemlidir. Tamam, tamam yapacağım! Oldukça ikna edicisiniz! Eh, kolay olmadı. Ben çetin cevizim.

Pet Sematary izle Hayvan Mezarlığı Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Oradaki yüksek yanardağı görüyor musun? Ejderhaların şehri onun içinde. Çoook büyük! Ejderhaların kalanları orada dünya onlar için çok tehlikeli Hayvan Mezarlığı filmi full izle bir hale geldi. Peki şehre nasıl gireceksiniz? Sadece bir girişi var ve gece gündüz korunuyor. Gerçek bir ejderhadan başka kimse içeri giremez. Gerçek bir ejderha neye benzer? Gerçek bir ejderha ateş püskürtmeli, diğer hayvanlar gibi olmamalı. Korkunç ve korkutucu olmalı, aynı bunun gibi Tamam, durun. Ya da böyle. Dur, beni korkutuyorsun Gerçekten mi? Korkudan altımı ıslatacağım. Emma ateş ve duman çıkarabilir, ama asla senin kadar korkunç olamaz, Nepomuk. Dürüst ol, gerçekten mi? Tabi eğer kostüm giymezse. Evet , giyinmeyi severim. Oraya gidiyoruz Oh, yaşasın! Gerçek ejderhalar beni görmeden buradan gitsem iyi olur. Bahtınız açık olsun! Hey, Nepomuk! -Evet? Sen hayatımda gördüğüm korkunç, en korkunç yarı ejdersin. Gerçekten mi? Teşekkür ederim! Bundan sonrası sana kalmış, benim güzel ejderha kızım Dikkat! Gerçekten ejderha olmayıp girmeye çalışanlar ölümle Hayvan Mezarlığı 720p izle cezalandırılacaktır. Kim ? Oh, Ne kadar güzel birçift parlak göz. O ne ses! Ve ne kadar güzel bir koku! Seni sevdim.. Söylesene, nerede yaşıyorsun? Mesaim bitmek üzere, beraber bir yürüyüşe çıkarız. Ne dersin? Utandın mı? Fazla konuşkan değilsin.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Pet Sematary

  Yayın Tarihi:

  05 Nisan 2019

  Senaryo:

  Stephen King, David Kajganich, Jeff Buhler

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?