Sıfır Bir 2. Sezon izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (3)
8.3 IMDB Puanı 4 Yorum 1,378 Görüntülenme

Sıfır Bir 2. Sezon izle

Sıfır Bir ''Bir Zamanlar Adana'da'' 2. Sezon 1. Bölümü ile karşınızda! İyi seyirler!!! Sıfır Bir "Bir Zamanlar Adana'da" 6. Bölüm ile Karşınızda!

Cephane! Daha fazla cephane lazım! Kahretsin, daha fazla cephane getirin bana! Kimse var mı? Her şey yolunda mı? ÇığIık duydum. İyi misiniz? Evet. İyiyim. Daha fazla bamya için bağırdığını duyduğumu sandım. Hayır. Bamya değil. Bamya yok. Tamam. Rahatsız ettiğim için üzgünüm. Seni seviyorum. Benimle uzaklara gel. Seni sonsuza dek seveceğim. Sana yardım etme gücüne sahip olan yalnızca benim. Acını sadece ben durdurabilirim. Kalk ve parla! Kutunuzdan çıkın ve çoraplarınızı giyin. Bugün perşembe. Yapılacak işimiz var. Yüzüstü pozisyondan yükselmenizi öneririm. Beni duyabiliyor musunuz? Evet! Evet efendim! Gözünü dört aç.

Sıfır Bir 2. Sezon izle BluTV ücretsiz

Kötü piçler her yerde olabilir. Carlala, gözlerini yoldan ayırma. Jules, hareket eden her şeyi vur. AnlaşıIdı, Yüzbaşı. Merhaba, Larry. Selam Mark. Carlala seni arıyor. Ve ona daha fazla limona ihtiyacım olduğunu söyle. AnlaşıIdı Ve perşembe köfte gününü de unutma. AnlaşıIdı. Köfte günü. Selam Mark. Yani adam bu mu? Evet Tam oradaydı.. yolun tam ortasındaydı. Beş tanesi onun üzerine atladı. Hayatta Sıfır Bir 2. Sezon 2. bölüm izle kalması bir mucize. Eskiden burada barmenlik yapan kadın Wendy bulmuş onu. Hareket edene kadar lanet bir çöp torbası olduğunu sanıyordum. Sana şöyle söyleyeyim ki Carlala.. Deja onu yok etti. Demek onu öylece yok etti ha? Evet, aynen böyle. Tıpkı Wendy gibi. Deja Thoris gerçek bir sanat eseri, değil mi? Ama anlamıyorum; neden bu kadar garip davranıyor ki? Hogie’yi seviyor. Onu kendisi için istiyor.

Sıfır Bir 2. Sezon izle HD Tüm Bölümler

Mark, sana bir soru sorabilir miyim? Marwen’de neden yalnız kalmak zorundayım? Benim hiç sevgilim olmayacak mı? Asla bilemezsin. Patton’un Üçüncü Ordusu herhangi bir zamanda buraya uğrayabilir. Eğer bu olursa, o Belçikalı Cadıyı.. adamımdan uzak tuttuğundan emin ol. Hayır. Deja sadece Hogie ile ilgileniyor. Ona takıntıIıdır. Wendy’den hiç haber aldın mı? Wendy, Hogie’yi yasal olarak.. kanun önünde, Sıfır Bir 2. Sezon 3. bölüm izle ölüm sizi ayırana kadar.. kocan olarak kabul ediyor musun? Evet. O halde, Belçika Krallığı ve Müttefik Seferi Kuvvetleri’nin.. baş komutanı tarafından bana verilen güçle.. şimdi sizi karı koca ilan ediyorum. Gelini öpebilirsin. O taşındı. Ne? Ne dedin? “O taşındı.” dedim. Kaliforniya’ya taşındığını duydum. Evet, doğru. Kaliforniya. Mark. Merhaba. Merhaba, Roberta. Biraz kahve yapıyorum.

Sıfır Bir 2. Sezon 1. Bölüm izle Tek Parça Youtube Bedava

Biraz ister misin? Hayır teşekkürler. Jeep iyi görünüyor. Çamurluğu çok iyi. Bu lastiklerde doğru miktarda aşınma olması.. uzun zaman alacak ve çok uzun mesafe sürecek. Kahve en iyisi, kavrulmuş sade Kolombiya. Hayır, bugün yeterince içtim. Gün boyu içtiğin tek şey kahve. Evet, kafeini kesmem gerekiyor sanırım. Kafeinsiz. Acelem var, bu yüzden… Anında hazır. Evet, tamam. Evet, anında kafeinsiz. Harika. Hemen hazır olacak. Tamam. Hey, Mark. Annem pazar günü jambon pişiriyor. Akşam yemeğine gelmek ister misin? Jambon? Senin evinde? Şey, annemin evinde. Ama evet, benim evimde. Şey… evet, bilmiyorum. Ben Sıfır Bir 2. Sezon sezon finali izle jambonu pek te sevmem. Sorun yok. Eminim tavuk kızartmak ta hoşuna gidecektir. Ben tavuktan da pek hoşlanmam. Peki ya rosto? Bende gaz yapıyor. Pirzola? Bu biraz dağınık. Sushi? Annen suşi yapabilir mi? Hayır. Ama alacak bir yer bulabiliriz. Aslında ben.. hiç suşi denemedim. Ama seninle gitmekten memnum olurum. Ben de hiç denemedim. Vay. Bak sen şu işe. Başka bir ortak noktamız daha. İkimiz de hiç sushi tatmadık. KızıI saçIı bir Glamonista bebeği arıyorum. KızıI saçIı mı? Sarışınları sevdiğini sanıyordum. Evet, ama bir kızıla ihtiyacım var. Evet. Buna ne dersin? İşte bu.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Sifir Bir

  Yayın Tarihi:

  01 Haziran 2016

  Yorumlar (4)