Yenilmezler 1 full hd izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
8.1 IMDB Puanı 334 Görüntülenme

Yenilmezler 1 full hd izle

SHIELD adıyla tanınan uluslararası barış örgütünün başındaki isim Nick Fury, tüm dünyanın güvenliğine karşı büyük bir tehdit oluşturan düşmanla karşı karşıya kalır. Fury, dünyayı yaklaşan bu felaketten kurtarmak için en cesur ve en 'süper' kahramanlardan oluşan bir ekip kurmak zorundadır...

Ve ben yanıt vermemeyi seçtim. Elimde bir kraliyet emri var. Taşıdığın sıçanlardan biri için. Mesele şu ki bu sıçanlar artık Gece Nöbetçileri’ne ait. Bu onları kralların ve kraliçelerin erişebileceğinden uzağa koyuyor. Öyle mi? Çok komik. İnsanlar gırtlaklarını o kadar çok düşünüyor ki aşağıda ne olduğunu unutuyorlar. Bu kılıcı kahvaltıdan önce biledim. İstersem Yenilmezler 1 filmi full izle bir örümceği tıraş edebilirim. Ya da bacağındaki damarı kesebilirim. Ve o damar kesildi mi onu tedavi etmeyi bilen kimse yok buralarda. Bu kılıç bizde kalsın. İyi çelik her zaman için Sur’da gerekli oluyor.

Bir tercihiniz var. Evden uzak, bu kavşakta ölebilirsiniz ya da şehrinize geri dönüp efendilerinize aradığınızı bulamadığınızı söyleyebilirsiniz. Gendry adlı bir çocuğu arıyoruz. Boğa başından bir miğfer taşıyor. Onu teslim Yenilmezler 1 hd izle edenler Kral’dan ödül kazanacaktır. Daha fazla adamla geri geleceğiz. Ve o çocukla birlikte senin kelleni de eve götüreceğim. Lordum. Beni çok beklettin ama arkadaşın bana eşlik etti. Sizin cesaretinizden bahsediyorduk sadece. Stark kuvvetlerine karşı kazandığınız zaferdeki cesaretinizden. Müthiş bir savaştı. Başınızdan berbat bir yara aldığınızı duydum. Kuzeyliler çok korkusuz savaşçılar. Ben de nasıl tanıştığımızı anlattım. Babanızın mutfaklarında çalışan böylesi güzel bir şey bulmak Dilencinin hayalinin gerçekleşmesi gibidir. Tuhaf şeyler gerçekten olur.

Yenilmezler 1 Türkçe dublaj izle

Onun yaptığı sebzeli balığı tatmalısınız. Lord Varys’in sebzeli balık sevdiğini sanmam. Nasıl anladınız? Ben hep anlarım. Lord Varys ve ben dezavantajlarımızın önümüze geçmesine izin veremeyiz. Onu balık sever yaparız. Yeni dostunuzun size başkente kadar eşlik edebilmesine sevindim. Dostlar yaşamın çok önemli bir parçasıdır. Onun gelmesini babanızın istememesi çok yazık. Ama üzülmeyin lordum. İyi dostlarım için sır saklama konusunda çok iyiyimdir. Ketumluğunuz bir efsanedir. Dostlarınız söz konusuyken. Siz dinlenmek isterken benim çene çalmam ne büyük kabalık. Sizi rahat bırakayım. Kralın Toprakları’na hoş geldin tatlım. Varlığın şehri daha aydınlık Yenilmezler 1 hdfilmcehennemi kıldı. Konsey toplantımız var lordum. Tehditlerden hoşlanmam. Sizi kim tehdit etti? Ben Ned Stark değilim. Bu oyunun nasıl oynandığını anlarım.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Avengers

  Yayın Tarihi:

  04 Mayıs 2012

  Senaryo:

  Joss Whedon, Zak Penn, Joss Whedon

  Ödüller:

  1 Oscar Adaylığı. Diğer 38 ödül & 79 adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?