Yenilmezler 2 Ultron Çağı 720p izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.4 IMDB Puanı 229 Görüntülenme

Yenilmezler 2 Ultron Çağı 720p izle

Iron Man, barışın sağlanması için bekletilen bir sistemi yeniden başlatmak ister fakat işler hiç de umduğu gibi gitmez. Bunun üzerine Thor, Kaptan Amerika, Hulk, Nick Fury, Black Widow ve Hawkeye yeniden bir araya gelir. Ultron adıyla bilinen James Spader ise bütün acımasızlığıyla ilerlemekte ve insanoğlunun soyunu tüketmek için korkunç planlar peşindedir. Yenilmezler bir araya gelip savaş başladığında, yeni gizemli karakterler ve gizli ittifaklarla gerilimin dozu iyice artar.

Şalgam da getir. Hayır. Hayalet. Hayır. Hayır! Git buradan. İyi misin? Seni korkuttu mu? Bana dokunmamalısın. Tamam. Özür dilerim. Yaralanmadığından emin olmak istedim alt tarafı. Çok cesurdun. Ne yapıyorsun? Bu Gilly. Craster’ın kızlarından biri. Merhaba, Gilly. Ne yapıyorsun? Sam yardım edebileceğini söyledi. Üzgünüm ama Sam da biliyor ki, biz O hamile Yenilmezler 2 Ultron Çağı oyuncuları. Giderken onu da yanımızda götürmeliyiz. Ne? Sen ne demek Biliyorum, biraz delilik gibi Hayır, biraz delilik gibi değil, imkansız bir şey. Lord Kumandan’ın bize emri Biz koruma yemini ettik. Sam, onu yanımızda Yenilmezler 2 Ultron Çağı konusu Lütfen efendim, lütfen. Mecbur kalırsam, koşabilirim. Bu mümkün değil. Bir bebeğim olacak. Oğlan olursa ”Oğlan olursa…” ne? Senin için hayatımızı tehlikeye atacağız ama sebebini söylemiyorsun.

Niye böyle yaptın? Ne yaptım? Ona bir soru sordum. Acımasızdın. Acımasız mı? Sam, elini kaybetmek için acele mi ediyorsun? Ona dokunmadım. Hayır, onu çalmak istiyorsun. Sence Craster bunun için nereni keser? Onu çalamam. O bir insan, Yenilmezler 2 Ultron Çağı hd izle keçi değil. Yabanılların topraklarında gittikçe daha ileri gidiyoruz. Yanımıza bir kız alamayız Mormont kabul etmez. Kabul etse bile o kızla ne yaparız? Bebeği kim doğurtacak? Sen mi? Denerim. Ne? Bir yerde okudum. Az bir şey. Üzgünüm Sam. Ona yardım edemeyiz. Khaleesi. Bunu görmen gerekmiyor. O benim kanımdan. Bunu kim yaptı? Belki Khal Pono. Khal Jhaqo. Bir kadının kahalasar lideri olması fikrini sevmiyorlar. Onlarla işim bittiğinde bundan çok daha az sevecekler. Onun ruhunu öldürdüler! Onun ruhunu öldüremezler. Öldürdüler! Onu bir hayvan gibi kestiler.

Yenilmezler 2 Ultron Çağı Türkçe dublaj izle

Bedenini yakmadılar. Gece diyarındaki atalarına asla katılamayacak. Onu bir cenaze töreniyle gömeceğiz. Sana söz veriyorum. Rakharo bu gece atalarıyla at binecek. Hatırladığınız gibi mi lordum? Daha ufak görünüyor. Çocukken her şey daha büyük görünür. Küçükken babamın kabininin bana saray gibi geldiğini hatırlarım. Bir de şimdi bakın. Beni limanda bekleyecekler. Kimler? Önemli olan herkes. Bu, onlar için büyük bir gün. Gittiğimden beri heyecan duyacak bir şeyleri olmadı. Demir Adaları sert bir yerdir. Hep öyle oldu. Soğuk ve yağmurlu. Soğuğa ve yağmura bayılırım. Sert yerlerin sert adamlar doğurduğu söylenir. Ve sert adamlar Yenilmezler 2 Ultron Çağı bedava izle dünyaya hükmederler. O zaman kısa zamanda kral olacaksınız. Dudakların kapalı gülümsemeye çalış. Daha iyi. Babam Demir Adalılar’a güvenmez. Onu suçlayamam. Hepinizin yağmacı ve tecavüzcü olduğunu söyler. Ve kaç kadınınız olursa olsun siz asla tatmin Babandan bahsetmeyi kes. Ama doğru söylüyor. Demir Adaları’ndaki eşlerimiz üremek içindir. Bu bize yetmez. Bu yüzden ele geçirdiğimiz kadınları cariye yaparız. Ele geçir beni. Karaya çıkarken beni de götür. Beni cariyen yap.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Avengers: Age of Ultron

  Yayın Tarihi:

  01 Mayıs 2015

  Senaryo:

  Joss Whedon, Stan Lee, Jack Kirby, Joe Simon, Jack Kirby, Jim Starlin

  Ödüller:

  7 ödül & 45 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?