Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı 720p izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
8.5 IMDB Puanı 492 Görüntülenme

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı 720p izle

Avengers: Sonsuzluk Savaşı, dünyanın gördüğü en büyük tehdite karşı güçlerini birleştirmek zorunda olan kahramanların verdikleri mücadeleyi konu ediyor. Kaptan Amerika ve Iron Man'in arasında yaşanan olayların ardından bölünen kahramanlarımız, birbirlerinden uzaklara savrulurlar. Hepsi kendi yandaşlarıyla dünyayı korumaya çalışmaktadır. Ancak dünyanın kaderi bir kez daha tehlikeye girer. Sınırsız bir güç kaynağı olan sonsuzluk taşlarının peşine düşen Thanos, dünyanın gördüğü en büyük tehdittir. İnsanlığın kaderi bir kez daha, insanlık için savaşmaya ant içmiş kahramanlarımız elindedir. Hiçbir süper kahramanın tek başına yenemeyeceği büyüklükteki bu tehdit için ekipler birleşmeli ve tehdide tüm güçleriyle karşı koymalıdır...

Senin yerin bu gemi. Sen gittikten sonra değil. Babam beni cezalandırır. Bana fahişe der. Sana para vermedim. Evet. Çok para verdim Bunu kabul etmem. Ona dokunmadım bile. Diğer Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı konusu evlere oranla iki kat para alıyorsunuz. Ve elime geçen şey bu: Ağlamak. Bir dakika dostum. Lütfen samimi özürümü kabul edin. Aremca sizinle ilgilenecek. Özür dilerim lordum. Canını mı yaktı? Hayır, lordum. Mesele Mhaegen. Kim? Yanınızda çalışıyor. O kadın Altın pelerinliler onun bebeğini öldürdüler. Evet. O konu kötü yönetildi. Bazen en güçlüler en şerefsiz olandır. Düşünmeden edemiyorum. Uyuyamıyorum. Zavallı bebek. Bana başka bir kızı hatırlatıyorsun. Bir zamanlar bir Lysene evinden aldığım güzel bir kızı. Senin gibi güzel. Ve senin gibi akıllı. Ama mutlu değildi. Çok ağlardı. Ona sebebini sordum.

Ama seninle olan dostluğumuz gibi bir dostluğumuz yoktu. Evet, çok üzücüydü. Lysene evlerindeki kızlar pahalıdır. Aşırı pahalıdır. Ve bu kız bana para kazandırmıyordu. Kötü yatırımlardan nefret ederim. Gerçekten ederim. Bana Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı indir musallat olurlar. O kızı nasıl mutlu edeceğimi bilmiyordum. Kayıplarımı nasıl telafi edeceğimi bilmiyordum. Çok zengin bir patron bu üzgün, güzel kızı almak için bana aşırı miktarda para teklif etti. Onu kullanacağı yöntemler çoğu erkeğin asla aklına gelmezdi. Ama sen çoğu erkeğin aklına gelenleri bilirsin. Kızı mutlu etmeyi başardığını söyleyemem. Ama kayıplarım kesinlikle telafi olmuştu. Mhaegen’in çocuğuna yas tutmak için bugün izin kullan. Yarın görüşürüz. Mutlu olacak mısın? Bu beni mutlu eder. Şarap alır mısınız? Lanet olsun! Özür dilerim lordum. Çık dışarı Podrick.

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Türkçe dublaj izle

Kendi şarabımızı dökmeyi biliyoruz. Yeni refakatçiniz bu mu? Size düzgün birini bulabilirdim. Ben düzgün olmayanları tercih ederim. Şarap güzel. Dornish mi? Şaraptan anlıyorsun lordum. Anlarım. Güzel bir yemek lordum. Bana Tyrion de lütfen. Artık lord olduğundan iyi yemeklere alışmaya başladığına eminim. Belki aşçınızı işe alırım. Bundan daha azına bile savaşlar çıktı. Serçeparmak’ın evinde geçen gece bir sıkıntı olduğunu duydum. Pis bir işti. Yapılması gerekiyordu. Evet, elbette. Şehir Nöbetçileri huzuru sağlamalıdır. Ama huzurun bebek öldürmeye bağlı olduğunu bilmiyordum. Emir emirdir. Çok doğru. Özellikle kraliçenin emri. Kraliçenin emri olduğunu söylemedim. Hayır ama Kral Robert’ın piçlerini başka kim öldürmek ister? Kraliçe her zaman kıskanç bir kadındı. Kız kardeşinizi Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı hd izle benden iyi tanıyorsunuz. Kız ve erkek kardeşim hakkındaki berbat dedikoduyu duydun mu? Saçmalıkları dinlemem. Çok güzel ama duydun. Bu saçmalıklara inanlar Robert’ın piçlerini Cersei’nin çocuklarına kıyasla tahtta daha çok hak sahibi görüyor. Joffrey benim kralımdır. Gerisi beni ilgilendirmez. Sadakatini takdir ediyorum. Söylesene. Adamların Ned Stark’ın adamlarını katlettiğinde taht odasında emri sen mi verdin? Ben verdim. Yine veririm. O adam bir haindi. Sadakatimi Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı 1080p izle satın almaya çalıştı. Aptalmış. Senin çoktan satın alındığını bilmiyormuş. Sen sarhoş musun? Bir bücüre onumu sorgulatmam. Onurunu sorgulamıyorum Lord Janos. Varlığını inkar ediyorum.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Avengers: Infinity War

  Yayın Tarihi:

  27 Nisan 2018

  Senaryo:

  Christopher Markus, Stephen McFeely, Stan Lee, Jack Kirby, Joe Simon, Jack Kirby, Steve Englehart, Steve Gan, Bill Mantlo, Keith Giffen, Jim Starlin, Stan Lee, Larry Lieber, Jack Kirby, Steve Englehart, Don Heck

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?