Yenilmezler 4 Son Oyun Türkçe Dublaj izle
7.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.5 /10 (4)
7.1 IMDB Puanı 7 Yorum 61,154 Görüntülenme

Yenilmezler 4 Son Oyun Türkçe Dublaj izle

Avengers ekibinin yeni bir kostümle boy göstereceği Avengers Endgame izle filmiyle karşımızda. Türkçe adıyle Yenilmezler Son Oyun izle olan Avengers'ın yeni filmi, muhteşem kostümlere ve sahnelere tanık olmamızı sağlayacak. Infinity War'ın devam filmi olarak karşımıza çıkan Avengers: Endgame yeni fragmanı ile daha detaylı fikir edinebiliyoruz.

Tüm kahramanların büyük bir savaş için hazırlandığı Avengers Endgame filmi izle fragmanında, ekibe yeni bir isim katılıyor: Captain Marvel! Evet evet, yanlış duymadınız. Elbette katılacaktı, çünkü kendisi Marvel evreninin en güçlü kahramanlarından biri olarak biliniyor. Son filmiyle birlikte, film severlerin en beğendiği kahramanlar arasına girmeyi başardı.

Anengers: Infinity War'da hatırlayacağınız üzere Thanos, çoğu Avengers ekibini ve pek çok kahramanı küle çevirmişti. Hayatta kalan kahramanların ise bu işin içinden nasıl çıkacağı en büyük merak konusu oldu. Avengars: Endgame, Infinity War'ın devam filmi ve Captain Marvel ile Thor'un karşılaştığına tanık olacağız. Bu da demek oluyor ki Captain Marvel meydanı boş bırakmayacak.

Yenilmezler 4 Son Oyun Türkçe Dublaj izle Sadede gelin Doktor. Gözlenen pratiklerin farklı bir kişilikte pratik becerilere dönüşmesi. Hmm. Peki demir parmaklıkları nasıl büktü? Hayvanat bahçesindeki parmaklıkları? Onları gördünüz, değil mi? Bunlar da mı zihnimizde? Hayvanat Bahçesinin altındaki kafesler park ‘te açıldığında üretilmiş. Aralarına bir levye sokup geri kaykılarak bükmeyi ben de başardım. Zor, ama mümkün. Hayır. Ya çifteye ne demeli? Vuruldu, hem de iki kez. Bilinçaltınız bu konuda ne diyor? Çifteyi ve fişekleri inceledik. Çok eskiler. Bulundukları kazan dairesindeki dolapta çok fazla nem vardı. Fişekler muhtemelen bayatlamıştı. Bazı saçmalar da demir parmaklıklara gelmiş. En azından pratik bir açıklaması var bunların. Sana üzücü birşey söylesem ne dersin Patricia? Canavar’ın düşündüğün kadar güçlü olmadığını mesela? Kuvvetli bir adamdan çok daha güçlü olmadığını yani. İnancınızın temelindeki gerçekler hatalı. Eğer süperkahramanlar gerçekse neden sadece üçünüz varsınız?

Yenilmezler 4 Son Oyun Filmi Vizyona Girdi Mi?

Yenilmezler 4 Son Oyun tek parça izle İlk çizgi roman ne zaman yazılmış? İlk baskılar tabloid formatındaki gazetelerde bant halinde ‘da çıktı. Ve sonra, ‘de tanrısal birşey oldu. Action Comics Sayı yayınlandı. Kapağında pelerinli ve mavi taytlı bir adamla. Yürü be! Ve işte buradayız. Teşekkür ederim. Ne yapıyorsun orada arkada? Hello Kitty sapıklarından değilsin değil mi? Birşey arıyordum sadece. Deli olmadığımı birisine ispatlamak için. Gidiyorum. Avengers: Endgame 720pizle Aman Tanrım. Yakala. O sensin. Yakartop oynayalım millet. Yakartop oynayalım! Yakartop. Yakartop. Yakartop. Yakartop. Yakartop. Yakartop. Yakartop. Yakartop! Yakartop! Yandın. Yandın. Haydi, hazır mısın? Hayır! Hayır! Yakartop. Yakartop. Yakartop. Yakartop. Yakartop. Yakartop. Yakartop! Bir dahaki sefere sahipsiz bir paket görürsen atlama, al getir. Merhaba? Eğer, kazara bu ağır el fenerini çırpı bacaklarının üzerine düşürmüş olsam, kimse gelip de bakmaz sana, ta ki Daryl vardiyası için gelene kadar. Odandan çıkıyor musun bu aralar Elijah? Aklımı kaçırıyor olmalıyım. İyi geceler Joe. İyi geceler. Daryl. Hey, dostum. Neredeyse başarıyordun. Sanırım saatin koşuyor. Adamım Joe. Nasıl gidiyor? Neler oluyor? Neler oluyor?

Yenilmezler 4 Son Oyun Filmi Hakkında Neler Söylendi?

Yenilmezler 4 Son Oyun Altyazılı izle Yorgun görünüyorsun adamım. Hala o multivitamini alıyor musun? Olması gerektiği kadar değil. Evet ama dinle bak. D almalısın. D vitamini almazsan onların hiçbirini vücudun kullanamayacak. Clarence Wendell Crumb. Biraz üzüm çekirdeği özü iç ve yediğin içtiğin yarar o zaman. Vücuduna daha hızlı alırsın hepsini. Birşey sorayım. Ne kadar su içiyorsun? Yeterli değil. Evet, biliyorum. Nasıl? Kimse görmeden Avengers: Endgame hd izle buraya nasıl geldin? Eksoz patlaması sesi motor durdurulduğu sırada yanmamış yakıt buharı kızgın susturucu tarafından ateşlendiğinde çıkar. Vardiyayı gece .’de devralan Daryl’ın arabası bu dertten muzdarip. Yedi dakika önce oldu bu. Masasının başına gelmesinin ne kadar uzun sürdüğüne dair kulak misafiri olduğum dertlenmeleri de dikkate alırsak Çok konuşuyor, biliyor musun İki ya da üç dakikam olduğunu tahmin ediyorum. Birileri çıkarım yapıyor. Aspirin şişesini aşırdım. Orijinal ilaç dozunu aynı miktar aspirinle değiştim. Her gün almam gereken haplarla bir el çabukluğu numarası yani. Ne istiyorsun? Hamfendi. Buraya sıradışı varlık, yarı insan yarı yaratık hakkındaki hikayelerin gerçek mi yoksa değil mi görmeye geldim. Patricia.

Yenilmezler 4 Son Oyun Filmi Hakkında Neler Söylendi?

Yenilmezler 4 Son Oyun filmi full izle Nezaketinizi takdir ediyorum. Artık bilemiyorum. Çizgi roman uzmanıyım ben Patricia. Bence çizgi romanlar insanların nelere kadir olduğunu yüzyıllar boyu belgeleyen geleneğin devamı. Birilerinin biryerlerde gördüğü ya da hissettiği şeyleri. Spandexin, yani üste giyilen iç çamaşırının ve çizmelerin ‘lardaki sirklerdeki güçlü adamlardan geldiğini biliyor muydun? Hayır. Güçleriyle akıl almayacak numaralar yapabilen adamlar. Pelerinlerin ve monologlar döktüren kötü adamları aşmalısın. Dinliyor musun? Evet. Yanlız bir dakikam kaldı. Canavar’ın bunun bir parçası olduğuna inanıyorum. İnsan / hayvan karışımı karakterlere atıflar var. İkili bir karakter, hayvani yetenekleri olan bir insan. Canavar’la tanışmak isterdim, gerçek mi değil mi görmek için. Eğer öyleyse, yarın gece hepimizi buradan Avengers: Endgame izle çıkaracağım. Seni üzen nedir Patricia? Ya bu olağandışı şeyleri yapamıyorsa? Ya bunlar hastalıktan ibaretse? Senin gibi. Olağandışı herşey bir şekilde açıklanabilir, ve yine de gerçektir. Derinlerde bir yerde bunu sen de biliyorsun. Göreceğimiz ve yapacağımız herşeyin temelinde bilim olacak. Ama sınırları da olacak. Gerçek dünyadayız, çizgi filmde değil.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Avengers: Endgame

  Yayın Tarihi:

  26 Nisan 2019

  Senaryo:

  Christopher Markus, Stephen McFeely, Stan Lee, Jack Kirby, Jim Starlin

  Yorumlar (7)